Fujin Vib-X 55mm 17gr Vibrasyon Jig Yem
Vade Farksız
Taksit
1200 TL Üzeri Ücretsiz
Kargo
Güvenli
Ödeme
14 Günde
İade
Stok Kodu: VIB-X.55MM
0 Puan - 0 Yorum
%20 İndirim
Ürün Tanımı:
Ürün Açıklaması:
Özellikleri:
Ürün Modeli
Ağırlık
Kanca No
Yem Türü
Vib-X 30mm
3.6gr
ST36 #14
Vibrasyon
Vib-X 45mm
8.5gr
ST41 #10
Vibrasyon
Vib-X 50mm
12gr
ST41 #8
Vib-X 55mm
17gr
ST41 #6 ve 8
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Benzer Ürünler
160,00
BLUE PİNK
ZEBRA GLOW
RAİNBOW
Glow Purple
YELLOW CHART
Blue Pink Zebra Glow
GOLD PINK ZEBRA GLOW
Or Shiny
PİNK ZEBRA GLOW
Lemon Zebra Glow
10 Gr
6 Gr
3 Gr
836,00
%12
Pink Glow
White Glow
Orange Gold Glow
BLUE PINK GLOW
180 Gr
%10
ZEBRA GLOW
PİNK ZEBRA GLOW
Yellow Glow
GOLD PINK GLOW
LIME UV
PICA UV
PINK POINT GLOW
TROUT UV
SARDİNE
All Glow
FLASH
UV Oranger
Tiger Glow
PURPLE ZEBRA GLOW
DORADO
%10
SARDİNE
All Glow
UV Oranger
Tiger Glow
DORADO
PINK IWASHI
GLOW PINK
Pink Miror
250 Gr
200 Gr
%15
CHART BACK PEARL
Sugar Lemon
Orange Face
Green Cheeks
Sweet Bite
Pink Head Tail
Shiny RedHead
UV Sunset Neon
%15
CHART BACK PEARL
Sugar Lemon
Orange Face
Green Cheeks
Sweet Bite
Pink Head Tail
Shiny RedHead
UV Sunset Neon
08
%12
Pink Glow
LEMON BACK
White Glow
Flash Bait
Papalina
Fujin Vib-X 55mm 17gr Vibrasyon Jig Yem Fujin Vib-X 55mm 17gr Vibrasyon Jig Yem VIB-X.55MM
Tavsiye Et